Susikurkite sodybos komfortą be statybų ir paskolų

Moduliniai nameliai – tai lengvosios konstrukcijos karkasinis statinys, kurį galima greitai ir paprastai transportuoti į bet kurį gamtos kampelį. Dėl patogaus dydžio ir šiuolaikinio funkcionalaus dizaino šiuos namelius galima įrengti tiek kaip gyvenamąjį namą, tiek ir kaip pirtį.

Gyvenamieji nameliai

Visi gyvenamojo namo patogumai

Gyvenamasis modulinis namas skirtas mėgautis jaukumu visus metus. Įprastai jungiamas prie sklype paruoštų įvadų ir aprūpinamas elektra, vandeniu. Pastatytas namelis izoliuojamas mineraline vata, todėl yra šiltas, tačiau dėl maksimalaus jaukumo verta įsirengti ir krosnelę ar židinį. Net ir nuotoliausioje vietoje galime padėti susikurti pilnaverčio atokvėpio vietą – suplanuoti vandens rezervuarus ar nuotėkų sistemą, pasiūlyti elektros generatorius bei pritaikyti kitus individualius sprendimus.

Lengvai ir greitai pastatomas bet kur

Mūsų gaminami moduliniai nameliai gali būti iki 8 m ilgio, 3,5 m pločio ir 3,5 m aukščio. Tai optimalus dydis, leidžiantis lengvai transportuoti bei neapsunkinantis peizažo pasirinktame gamtos kampelyje. Namelį pastatysime per vieną dieną, tereikia paruošti lygų pagrindą – tai gali būti plytelės, žvyras, išbetonuoti poliai, terasos tipo ar kiti lengvai konstrukcijai skirti pamatai.

Estetika ir komfortas

Šiuolaikiškas minimalistinis namo dizainas suteikia galimybę pabūti savo poilsio kampelio architektais – pagamintas iš natūralaus medžio, nedidelis namelis su dvišlaičiu stogu neutraliai įsilieja į aplinką tiek atvirame sklype, tiek ir glaudžiame miško plote, tad pasirinkimų kaip ir kur jį statyti turite daugiau. Galite pasirinkti norimą išorės apdailą, kaip norite orientuoti langus bei išplanavimą, viduje įrengti antresolę ir susikurti miegamąjį nuosavoje dvišlaitėje palėpėje – tai vieta ir laikas reikštis Jūsų idėjoms.

Privalumai

  • Mobilus ir lengvas
  • Pastatomas per 1 dieną
  • Nebijo nei saulės, nei žiemos

Pirties nameliai

Išdygsta sklype per dieną

Modulinis pirties namelis yra puikus pasirinkimas norintiems turėti modernią kokybišką pirtį greitai ir nedrumsčiant aplinkinių gyventojų ar poilsiautojų ramybės statybų darbais. Pagamintas mūsų dirbtuvėse, namelis į pasirinktą vietą atvežamas ir pastatomas per vieną dieną. Net nepajusite, kaip lengvai išsipildė svajonė turėti nuosavą pirtį!

Šiuolaikiškas subtilus dizainas

Dvišlaičio stogo minimalistinio dizaino pirtis – skoningos išvaizdos statinys, pagamintas iš natūralaus medžio ir puikiai derantis tiek prie tradicinių, tiek prie modernių pastatų, o taip pat ir visiškai atokiame gamtos kampelyje. Išorės ir vidaus apdailą bei pirties namelio išplanavimą galėsite pasirinkti patys.

Aukštos lubos ir erdvė poilsio zonai

Modulinis pirties namelis užtikrina komforto jausmą bet kuriuo metų laiku. Pagamintas iš natūralios medienos, todėl gerai kvėpuoja ir neleidžia drėgmei kauptis. Iki 3,5 m aukščio lubos suteikia didesnės erdvės pojūtį, tačiau ir naudingojo ploto čia pakaks – priepirčio zonai, arbatos gėrimo zonai, dušui bei WC.

Privalumai

  • Lengva pervežti ir perstatyti
  • Iki 28 m² plotas, iki 3,5 m lubos
  • Apsaugotas nuo šalčio ir saulės